با تشکر از خریداری شما

برای دریافت کلید طلایی، ابتدا فایل محصولات آموزشی یا نرم افزارهای مورد نیاز را از طریق جدول زیر دانلود کنید.

[table id=3 /]

برای اولین بار در صفحه ورود به آموزش(یا نرم افزار)، یک کد شناسه 16 رقمی به شما نشان داده می شود. این شناسه را کپی کنید و در فرم درخواست زیر وارد و ارسال کنید تا کد فعال سازی(کلید طلایی) به ایمیل شما ارسال گردد.

توجه: لطفا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید چون کد فعال سازی(کلید طلایی) فقط به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد.

توجه: برای اینکه همه آموزش ها و نرم افزار ها بدون مشکل اجرا شوند باید آفیس 32 بیتی بر روی ویندوز شما نصب باشد و نرم افزار اکسل شما 32 بیتی باشد. ویندوز شما 32 یا 64 بیتی باشد مشکلی ندارد.

توجه: اگر در دانلود فایل ها مشکل داشتید می توانید همه فایل ها را از کانال تلگرام سایت نیز دانلود کنید با عضو شدن در کانال تلگرام می توانید از آموزش ها و نرم افزارهای جدیدی که بعدا اضافه می شود مطلع شوید و آنها را دانلود کنید(برای عضویت کلیک کنید).

توجه: کد فعال سازی معمولا در طی ساعات 21 تا 24 هر شب به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. چنانچه کد فعال سازی برای شما ارسال نگردید با ایمیل Ghasem.zd@gmail.com  مکاتبه کنید یا یک پیام کوتاه به شماره 09179081102 ارسال نمایید تا سریعا ارسال گردد.

[divider] [/divider]

[stextbox id=”order” caption=”فرم درخواست کد فعال سازی پس از پرداخت هزینه “]

اگر هنگام ارسال فرم خطایی وجود داشته باشد می توانید اطلاعات خواسته شده در فرم را به ایمیل: ghasem.zd@gmail.com ارسال کنید تا به درخواست شما پاسخ داده شود.

برای تعیین دقیق هزینه و انتخاب روش های آماری

برای تعیین دقیق هزینه و انتخاب روش های آماری

برای تعیین دقیق هزینه و انتخاب روش های آماری

تصویر کپچا

[/stextbox]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *